Blog

Chcesz zainwestować w nieruchomości komercyjne? Oto jak

Wkroczenie po raz pierwszy w cudowną i złożoną ziemię własności komercyjnej może wydawać się nieco zniechęcające, ale pamiętając o poniższych pomocnych wskazówkach, wkrótce odkryjesz, że jesteś właścicielem nieruchomości komercyjnej i będziesz wiedział, jak to zrobić aby zaoszczędzić więcej pieniędzy, robiąc to.W nieruchomościach komercyjnych nie krępuj się.

Jeśli już będziesz musiał skorzystać z finansowania komercyjnego, aby zawrzeć umowę, dlaczego nie spojrzeć na większe nieruchomości? Koszt na jednostkę maleje, im większa jest nieruchomość, a zarządzanie większą własnością nie wymaga wykładniczego wysiłku w stosunku do liczby jednostek. Zarządzanie kilkoma jednostkami jest praktycznie takie samo, jak zarządzanie kompleksem.Ważne jest, aby zrozumieć, że rynek nieruchomości nie przypomina giełdy. Inwestycja w nieruchomość to inwestycja długoterminowa. Inwestycje w akcje są zazwyczaj inwestycjami krótkoterminowymi. Jeśli myślisz, że inwestujesz w akcje, musisz ponownie przemyśleć, aby nie wpaść w kłopoty finansowe.Inwestowanie w nieruchomości może być trudną propozycją, jeśli w grę wchodzą emocje. Transakcje na rynku nieruchomości będą przychodzić i odchodzić, a jeśli poświęcisz swoje emocje na jakąkolwiek transakcję, z pewnością dokonasz nierozsądnych wyborów lub spędzisz więcej czasu na żalu niż na biznesie. Skup się na efekcie końcowym, a nie na transakcji, którą przegapiłeś.Aby znaleźć odpowiednią nieruchomość komercyjną, wybierz optymalną lokalizację. Wybór właściwej lokalizacji może być najlepszym sposobem na zapewnienie, że ci, którzy chcą być Twoimi klientami, będą mogli Cię wyraźnie widzieć, mieć łatwy dostęp i znaleźć Cię, nawet jeśli Cię nie szukają.W wielu przypadkach najlepiej skorzystać z usług pośrednika w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Chcesz zainwestować w nieruchomości komercyjne? Oto jak

Ci brokerzy są przeszkoleni i wykształceni oraz w pełni rozumieją rynek komercyjny, czasy kupowania i czego należy unikać.

Możesz także zaoszczędzić sporo czasu, korzystając z usług brokera.Kupując nieruchomość komercyjną, musisz kupić rodzaj nieruchomości, który odpowiada Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Jeśli wiesz, że nie zajmujesz się naprawami, najlepiej jest kupić nieruchomość, która jest w lepszym stanie. Możesz kupić fixer-upper, jeśli jesteś jedną z tych osób, które potrafią docenić dobry projekt.Możesz użyć formuły cash-on-cash, aby określić kwotę potrzebną do początkowej inwestycji. To podejście jest najczęściej stosowane przez inwestorów, którzy są uzależnieni od działań finansowych w celu pozyskania gotówki potrzebnej do zakupu nieruchomości; użyj go do porównania wyników roku pierwszego konkurencyjnych nieruchomości.Jeśli wynajmujesz nieruchomość komercyjną dla nowej lub istniejącej firmy, upewnij się, że masz własnego agenta lub przedstawiciela, tak jak w przypadku zakupu tej samej nieruchomości. Istnieje wiele incydentów, które mogą wymagać negocjacji i wyjaśnień podczas tego procesu.Jeśli zamierzasz wydzierżawić nieruchomość komercyjną, powinieneś uważać na podwyżki czynszu. Mogą to być stałe kwoty w dolarach lub mogą być określone za pomocą ustalonej formuły. Musisz mieć pewność, że wcześniej wykonałeś odpowiednią ilość badań, aby uniknąć zaskoczenia tymi nagłymi wzrostami.Tak więc, po przeczytaniu i zastosowaniu się do powyższych pomocnych wskazówek, powinieneś poczuć się nieco swobodniej w ziemi własności komercyjnej. Masz narzędzia; czas ich użyć. Powinieneś czuć się upoważniony i gotowy do znacznie mądrzejszego rozpoczęcia posiadania nieruchomości komercyjnej, aby uniknąć nieoczekiwanych problemów, które mogą spowodować utratę pieniędzy.