Blog

Jak urządzić piękną łazienkę z płytkami Equipe?

Płytki z wzorami stanowią estetyczny element wystroju łazienki, są również modne i wprowadzają nieco charakteru do pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest to kwiatowy, czy geometryczny nadruk.

Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na dodanie akcentującej ściany do łazienki, możemy również położyć je na podłodze kiedy wybieramy ściany wyłożone płytkami gładkimi. W ofercie producenta Equipe znajdziemy model płytek Art Nouveau Karlsplatz Grey w odcieniach szarości, do których łatwo dobrać płytki gładkie, białe, szare, czarne czy kremowe spośród modeli Coco, Artisan, Arrow czy Lanse.

Jak urządzić piękną łazienkę z płytkami Equipe?

Płytki gładkie i wzorzyste idealne do łazienki

Płytki od marki Equipe są dostępne we wielu kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów ze stworzeniem pięknej łazienki. Możemy dowolnie mieszać i dopasowywać płytki uzyskując ciekawe efekty stylistyczne. Prostokątne kafelki małoformatowe możemy układać na ścianie w dowolny sposób, poziomo, pionowo czy w jodełkę, rozmiary 5×15 cm oraz 5×25 cm pozwolą na zastosowanie płytek w małych pomieszczeniach, w strefach łazienki, do obudowania wanny, na ścianie prysznica, pomiędzy szafkami w kuchni. Dostępne są również płytki kwadratowe w formatach 13,2×13,2 cm oraz 20×20 cm.

Możesz ich używać do perfekcyjnego kadrowania, podkreślania, wyznaczania stref i wykończenia obszaru. Płytki Equipe to nie tylko wszechstronność zastosowania, ale również wysoka jakość, co pozwoli nam użytkować pomieszczenie przez wiele lat bez konieczności remontu. Płytki dostępne są w wersji błyszczącej lub matowej, co pozwoli nam na uzyskanie takiego efektu, na jakim nam zależy. Kolory mogą być zdecydowane, jak granatowy czy czarny, lub pastelowe, jak róż, turkus, zieleń, co wprowadzi do wnętrza nieco koloru. Znajdziemy również płytki białe, kremowe i szare, które pozwolą na dowolną aranżacje łazienki czy kuchni, połączenie z płytkami Art Nouveau Karlsplatz Grey.

Pełną ofertę dostępnych płytek Equipe możemy znaleźć na stronie http://plytkionline.blogm.pl. Ostre linie i geometryczne wzory to typowe kształty spotykane w pomieszczeniach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Pomoże to zapewnić bezproblemowe dopasowanie płytek do umeblowania i każdego innego elementu w pomieszczeniu, przekształcając łazienkę w estetyczne i przyjazne pomieszczenie.