Blog

Przyciągające wzrok płytki łazienkowe

Płytki gresowe w stylistyce morskiej, z nieregularnymi wzorami odwzorowującymi spienione wody morza to świetny pomysł na estetyczną i elegancką łazienkę.

Niebieskie płytki uzupełniają również wiele innych popularnych odcieni stosowanych w łazience, takich jak czarny, biały, chrom i srebrny. Głęboki niebieski kolor nawiązuje do uspokajających właściwości oceanu, podkreśla funkcję łazienki i nadaje pomieszczeniu ciekawy wygląd. Sprawia to, że niebieskie płytki są idealnym wyborem, który można zastosować w łazienkach, ale nie tylko.

Przyciągające wzrok płytki łazienkowe

Płytki wyglądem przypominające wzburzone morze

Płytki gresowe Egen Pacific Blue nie są jednolite czy nudne, wzory i kolory przeplatają się jak wzburzone fale morza. Ta kombinacja wzorów i kolorów może dać zupełnie inny wygląd pomieszczenia, w zależności od tego, w jaki sposób połączymy płytki z innymi materiałami wykończeniowymi. Możemy również zastosować takie dekoracyjne płytki gresowe jako ścianę akcentującą w łazience czy salonie. Granatowa, biała i rdzawa kolorystyka płytek dobrze komponuje się przykładowo z białymi ścianami, możemy również na podłodze położyć płytki imitujące drewno, które uzupełnią wygląd wnętrza.

Zaawansowana technologia drukowania pozwala na zastosowanie różnorodnych wzorów i kolorów na płytkach, co może dać ciekawe i niecodzienne efekty. W rezultacie otrzymujemy płytki oryginalne, tonalne, które pięknie podkreślą wystrój pomieszczenia, mogą również stanowić dekoracyjny akcent we wnętrzu. Płytki w kolorystyce granatowej, morskiej, są chętnie wybierane do łazienki, wprowadzając nastrój świeżości i spokoju. Warto wybierać płytki gresowe w gatunku pierwszym, rektyfikowane, będą wtedy odporne na wilgoć, wodę, plamy, ścieranie, można je również układać na zewnątrz, ponieważ gres jest mrozoodporny. Na podłogi warto wybrać gres antypoślizgowy, dzięki czemu nie poślizgniemy się na mokrych płytkach.

Płytki Egen Pacific Blue znajdziesz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PACIFIC-BLUE/7597. Ciemny niebieski to dobry kolor płytek do łazienki we właściwym ustawieniu. W zależności od otoczenia kolory, takie jak łupkowy, granatowy i głęboki niebieski, mogą przypominać wieczorne niebo lub falujące morze, oba te ustawienia zapewniają relaksującą atmosferę w pomieszczeniu. Rozmiar łazienki i kolory uzupełniające tworzą ostatecznym wygląd wnętrza.