Biznes

Jakie sprawy możemy powierzyć agencji detektywistycznej?

Biura detektywistyczne prowadzą wiele spraw na zlecenie firm.

Może być to zebranie różnego rodzaju informacji na temat sytuacji finansowej, prawnej przedsiębiorstwa, z którym chcą rozpocząć współpracę. Często są to ogólnodostępne dane, które możemy uzyskać w urzędach, różnego rodzaju rejestrach. Biuro detektywistyczne może przeprowadzić także wywiad wśród kontrahentów, pracowników oraz osób związanych z firmą.

Usługi biura detektywistycznego dla podmiotów gospodarczych

Wywiad gospodarczy będzie prowadzony w sposób legalny, można dzięki niemu poznać wiele danych istotnych dla każdego przedsiębiorstwa. Można przykładowo skorzystać z Krajowego Rejestru Sądowego, gdzie znajdują się informacje o przedsiębiorcach, którzy wpisani są do KRS. Dodatkowo dostępna jest Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej, Rejestr Zastawów. Wiele informacji na temat nieruchomości możemy uzyskać w Głównym Urzędzie Kartografii i Geodezji. Dzięki temu biuro detektywistyczne może potwierdzić dane przedstawione przez firmę, ustalić czy osoby związane z przedsiębiorstwem nie znajdują się na liście sankcyjnej. Można zebrać informacje na temat wiarygodności, wiele z nich znajdziemy w internecie, mogą to być różnego rodzaju serwisy z opiniami na temat różnych firm.

Dodatkowo biura detektywistyczne będą mogły ustalić miejsce pobytu dłużnika, przykładowo osoby, która uchyla się od płacenia rat, czy też alimentów na rzecz dzieci i współmałżonka. Z pewnością istnieje wiele usług, które może prowadzić biuro detektywistyczne Warszawa jest miastem, gdzie działa bardzo wiele przedsiębiorstw, sklepów, które potrzebują różnego rodzaju informacji. Prywatny detektyw będzie w stanie dostarczyć wiele danych na temat firmy w postaci raportu, dzięki czemu można będzie podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy biznesowej.

Więcej informacji na temat usług biura detektywistycznego znajdziemy na stronie prywatnydetektyw.pl, będą to także różne usługi dla osób prywatnych, przykładowo związane z wykryciem zdrady małżeńskiej, zdobyciu różnych dowodów w przypadku spraw rozwodowych. Może być to przykładowo ustalenie nieprawidłowości w sposobie sprawowania opieki nad dzieckiem.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Jakie sprawy możemy powierzyć agencji detektywistycznej?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl